Salgsavdeling

(September-Mai) 

Mandag til fredag:  

9-16

Torsdag: 9-19
Lørdag: 10-14 (Stengt i des. og jan.)

Verksted

Alle ukedager:   9-16
Lørdag: Stengt
Her finner du oss

Klikk på kartet!

Askjems Camping-Center AS
Åshaugveien 4
3170 SEM

Tlf: +47 33 30 13 00
Fax: +47 33 33 26 39

Ved å benytte kontaktskjemaet nedenfor får du sendt beskjed til den respektive avdelingen du ønsker. Din henvendelse vil bli besvart så snart som mulig, senest i løpet av et par dager. Ønsker du raskere svar ta kontakt pr. telefon. Ønsker du å komme i kontakt med en konkret person kan du også gjøre dette.

NB! HUSK Å VELGE AVDELING FØR DU SENDER FORESPØRSEL.

SALGSAVDELING
KUN SALG AV VOGN OG BOBIL, ikke deler, utstyr eller timebestilling.
VERKSTEDSAVDELING
Forespørsel om reparasjon og timebestilling.
REKVISITA OG DELELAGER
Forespørsel om pris og tilgjengelighet på alt utstyr.
ADMINISTRASJON
Alt annet som ikke er nevnt over.

Fred Karlsen

Salgssjef

fred@askjems.no

Øyvind Bjørkås

Markedsansvarlig / selger

oyvind@askjems.no

Morten Sørensen

Selger

morten@askjems.no

Geir Gjermundsen

Selger

geir@askjems.no

Kim Martinsen

Selger

kim@askjems.no

Roar Uthus

Utleie- og bobilhotellansvarlig

roar@askjems.no

Bjørn Erik Jørgensen

Butikksjef

bjorn-erik@askjems.no

Roy Westnes

Delelager

royw@askjems.no

Liv Berndtsen

Butikkmedarbeider

liv@askjems.no

Eivind Stenborg

Lageransvarlig

eivind@askjems.no

Jonas Haukjem

Delelager

jonas@askjems.no

Per Christian Hæstnes

Avdelingsleder verksted

verksted@askjems.no

Bent Borge

Teknisk sjef

verksted@askjems.no

Jan Børre Andreassen

Bestillingskoordinator

verksted@askjems.no

Reidar Davidsen

Takstmann

Vidar Horn

Verksted klargjøring

Espen Markussen

Verksted ettermarked

Roy Lillevold

Verkstedsmedarbeider

Bengt Rune Nilsen

Verksted ettermarked

Morten Andre Pedersen

Verksted klargjøring

Johan Aanerud

Verksted klargjøring

Odd Askjem

Daglig leder

odd@askjems.no

Hanne Uthus

Resepsjonist / registreringsansvarlig

sentralbord@askjems.no

Elise Tolsrød

Regnskapsmedarbeider

regnskap@askjems.no

Kari Anne Grytnes

Sekretær

Sølvi Snedal Tufte

Økonomisjef

solvi@askjems.no

Heidi Marie Askjem

Resepsjonist / dekoratør

heidi@askjems.no