Salgsavdeling

(September-Mai) 

Mandag til fredag:  

9-16

Torsdag: 9-19
Lørdag: 10-14 (Stengt i des. og jan.)

Verksted

Alle ukedager:   9-16
Lørdag: Stengt
Her finner du oss

Klikk på kartet!

Askjems Camping-Center AS
Åshaugveien 4
3170 SEM

Tlf: +47 33 30 13 00
Fax: +47 33 33 26 39

Ved å benytte kontaktskjemaet nedenfor får du sendt beskjed til den respektive avdelingen du ønsker. Din henvendelse vil bli besvart så snart som mulig, senest i løpet av et par dager. Ønsker du raskere svar ta kontakt pr. telefon. Ønsker du å komme i kontakt med en konkret person kan du også gjøre dette.

NB! HUSK Å VELGE AVDELING FØR DU SENDER FORESPØRSEL.

SALGSAVDELING
KUN SALG AV VOGN OG BOBIL, ikke deler, utstyr eller timebestilling.
VERKSTEDSAVDELING
Forespørsel om reparasjon og timebestilling.
REKVISITA OG DELELAGER
Forespørsel om pris og tilgjengelighet på alt utstyr.
ADMINISTRASJON
Alt annet som ikke er nevnt over.

Fred Karlsen

Salgssjef

fred@askjems.no

Øyvind Bjørkås

Salgskonsulent

oyvind@askjems.no

Kim Martinsen

Salgskonsulent

kim@askjems.no

Geir Gjermundsen

Salgskonsulent

geir@askjems.no

Morten Sørensen

Salgskonsulent

morten@askjems.no

Roy Jørgensen

Salgskonsulent

roy.jorgensen@askjems.no

Mads Undrum Jensen

Salgsassistent

salgsassistent@askjems.no

Ove Sandli

Utleiekonsulent

Roar Uthus

Utleie- og bobilhotellansvarlig

roar@askjems.no

Marthe Ljunggren

Butikkmedarbeider

Roy Westnes

Lageransvarlig

royw@askjems.no

Jonas Haukjem

Delelager

jonas@askjems.no

Eivind Stenborg

Lager

eivind@askjems.no

Bjørn Erik Jørgensen

Butikksjef

bjorn-erik@askjems.no

Marius Gjørtz Johansen

Emil Kadikis

Arthur Kadikis

Sessongmekaniker

Andis Kadikis

Sessongmekaniker

Moa

Verkstedmedarbeier

Ulf Aas-Hansen

Verkstedmedarbeider

Søren Walling

Verkstedmedarbeider

Richard Løw

Klargjøringsansvarlig

Paul Peter Araneta

Verkstedmedarbeider

Johan Aanerud

Verksted klargjøring

Per Christian Hestnæs

Avdelingsleder verksted

verksted@askjems.no

Morten Andre Pedersen

Verksted klargjøring

Bengt Rune Nilsen

Verksted ettermarked

Espen Markussen

Verksted ettermarked

Jan Børre Andreassen

Bestillingskoordinator

verksted@askjems.no

Bent Borge

Teknisk sjef

verksted@askjems.no

Vidar Horn

Verksted klargjøring

Reidar Davidsen

Takstmann

Roy Lillevold

Verkstedsmedarbeider

Odd Askjem

Daglig leder

odd@askjems.no

Tone Holum

Resepsjonist

Hanne Uthus

Resepsjonist / registreringsansvarlig

sentralbord@askjems.no

Sølvi Snedal Tufte

Økonomisjef

solvi@askjems.no

Elise Tolsrød

Regnskapsmedarbeider

regnskap@askjems.no

Kari Anne Grytnes

Sekretær

Heidi Marie Askjem

Resepsjonist / dekoratør

heidi@askjems.no